Personel - Projekt Zdrowie
Projekt Zdrowie Stalowa Wola
Umów się na wizytę

Personel

Dietetyk mgr inż. Karolina Wolak

W 2013 roku uzyskałam tytuł Inżyniera Magistra na kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie ze specjalnością Żywienie Człowieka. Dodatkowo w 2018 roku ukończyłam Akademię Dietetyczną w Rzeszowie.

W miarę możliwości czasowych staram się pogłębiać moją wiedzę na bieżąco, uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach m.in. w zakresie chorób tarczycy czy ziołolecznictwa. Technologia produkcji produktów spożywczych oraz ich wpływ na ludzkie zdrowie są moją największą pasją. Zależy mi, aby każdy pacjent, który odwiedzi mój gabinet, choć w części tę pasję również podzielił.

Mocno stawiam na edukację i pragnę, aby każdy z moich pacjentów dowiedział się jak planować żywienie swoje i swojej rodziny w sposób racjonalny i bezpieczny dla zdrowia.

Jestem przeciwniczką restrykcyjnych monotonnych diet, gdyż ich ścisłe przestrzeganie nie daje nam tyle radości ile samodzielne komponowanie potraw według wskazówek dietetyka. Chętnie prowadzę też prelekcje i zajęcia dla dzieci w szkołach i przedszkolach. Uważam, że przygotowywanie potraw może być fascynującą przygodą. Wystarczy tylko otworzyć się na nowości! Prywatnie żona i mama trzech urwisów. Wielbicielka jedzenia, gotowania i motocykli.

 

Pani dietetyk bardzo mi pomogła z ustaleniem odpowiedniego dla mnie jadłospisu przy moim problemie z tarczycą, a przy okazji udało mi się zrzucić parę kilo. Serdecznie polecam!

Aneta

Komu
pomagamy

Nasi partnerzy