Projekt Zdrowie Stalowa Wola
Umów się na wizytę

Personel

Dietetyk Magdalena Ziemba

fbt

Jestem absolwentką Uniwersytetu Rzeszowskiego, gdzie ukończyłam studia na kierunku dietetyka. Wiedzę z zakresu dietetyki poszerzam uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach m.in. z zakresu psychodietetyki, dietoterapii chorób układu pokarmowego tarczycy, cukrzycy i insulinooporności . Największy naciska kładę na edukację żywieniową i zmianę nawyków żywieniowych na stałe.

Do każdej osoby podchodzę indywidualnie wybierając dla niej najlepsze możliwe rozwiązanie. Moim głównym celem jest nauczenie pacjentów czerpania przyjemności z zdrowego stylu życia. Jestem przeciwniczką restrykcyjnych monotonnych diet. Najwięcej satysfakcji przynosi mi uśmiech i zadowolenie moich pacjentów.

Bycie dietetykiem, to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Moją największą pasją jest gotowanie i komponowanie nowych dietetycznych przepisów którymi mogę się cieszyć z najbliższymi i pacjentami.

Pani dietetyk bardzo mi pomogła z ustaleniem odpowiedniego dla mnie jadłospisu przy moim problemie z tarczycą, a przy okazji udało mi się zrzucić parę kilo. Serdecznie polecam!

Aneta

Komu
pomagamy

Nasi partnerzy